Strona główna PRZEWORSK Groźne zderzenie osobówki z ciężarówką

Groźne zderzenie osobówki z ciężarówką

0
Reklama

Policjanci z przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Okazało się, że kierujący peugeotem nie posiadał uprawnień do kierowania. To już kolejne zderzenie drogowego, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło, po godz. 16 w miejscowości Grzęska. Z ustaleń policjantów wynika, że 32 – letni mieszkaniec Przeworska, kierując samochodem ciężarowym marki Peugeot Boxster, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w związku ze znakiem „Stop”, w wyniku czego doprowadził do zderzenia  z prawidłowo jadącym pojazdem osobowym marki Audii.

Reklama

Podczas sprawdzania kierujących okazało się, że sprawca zdarzenia nie posiada uprawnień  do kierowania pojazdami. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że obaj byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień 32- latek odpowie teraz przed sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!