Strona główna MIELEC Grochów: Tragedia na drodze. Nie żyje 59-letni mężczyzna

Grochów: Tragedia na drodze. Nie żyje 59-letni mężczyzna

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Grochowem, w którym śmierć poniósł 59-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj po godz. 10, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Grochowem. Na miejscu kierującemu pojazdem udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Ofiara wypadku to 59-leni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy.
Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący peugeotem 207 z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w stojące przy drodze drzewo. Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki, którzy wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny oraz szkic miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczynę i przebieg wypadku.
źr. KPP Mielec 

Reklama
Poprzedni artykułRzeszów: Poszukują zaginionego w Wielkiej Brytanii mężczyzny
Następny artykułNowa Dęba: Andrzej Duda i Mariusz Błaszczak z wizytą na poligonie