Już w niedzielę w Białobrzegach odbędzie się wielki charytatywny koncert organizowany przez Fundację “Przyjacielska Pomoc”. Najlepsi artyści, masę atrakcji, zlot motocyklowy i wiele innych. Wszystko po to, aby zdobyć fundusze dzięki którym można będzie pomóc podopiecznym.

“Gramy – Pomagamy!” – to hasło niedzielnego pikniku

To już drugi tego typu piknik organizowany w Białobrzegach. Pierwszy, który odbył się rok temu, zgromadził 5000 ludzi, którzy świetnie bawili się w trakcie całego wydarzenia. Występy lokalnych artystów oraz zespołów – KSU czy Letni Chamski Podryw, sprawiły że organizatorzy wykonali swój plan celująco. Zebrali oni potrzebne fundusze dla swojego kolegi Damiana. W tym roku grupa przyjaciół postanowiła utworzyć Fundację i poszerzyć swoje możliwości niesienia pomocy potrzebującym.

Wszystko zacznie się już o godzinie 13. Motocykliści ( którzy na miejscu pojawią się już o 12:40) przejadą ulicami pobliskich miejscowości, aby przypomnieć wszystkim o tym ważnym wydarzeniu i zaprosić ich do wspólnej zabawy. Od godziny 14:00 na scenie będziemy mogli zobaczyć lokalnych artystów oraz grupę Zumbanita Show.

Pierwszym gościem specjalnym na scenie będzie zespół MILANO który gra dla nas od 1993r! Ta już kultowa formacja na scenie Polskiego Disco Polo pojawi się na scenie o godzinie 15:30. Znani z takich utworów jak np. “Bara Bara”, “O Tobie Kochana” czy “Już za późno” – który osiągnął już ponad 13 milionów odsłon na YouTube.

Gramy Pomagamy

Kliknij aby powiększyć

Zaraz po zespole MILANO na scenie pojawi się KONIEC ŚWIATA. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i znanych zespołów w Polsce pod względem muzyki SKA, Punk oraz Rock. Ich piosenki śpiewa niemal każde pokolenie. Znani z takich utworów jak “King-Kong”, “Cynamon”, “Serce w Paryżu”, “Dziewczyna z naprzeciwka” czy “Granat w plecaku”. KONIEC ŚWIATA z pewnością da świetny koncert dla swoich fanów oraz zaskarbi sobie uznanie u nowych słuchaczy.

Zaraz po pokazie ratownictwa technicznego, który można będzie zobaczyć o godzinie 18:30 na scenie pojawi się wszystkim dobrze znana grupa KSU z Ustrzyk Dolnych wraz z liderem Eugeniuszem “SICZKA” Olejarczyk. Utwory tej punk rockowej kapeli są doskonale znane wszystkim pokoleniom, każda piosenka jest starannie dopracowanym projektem. Zespół KSU już po raz drugi gości na pikniku w Białobrzegach. W zeszłym roku zgromadził on pod sceną masę fanów którzy w fenomenalny sposób bawili się do utworów takich jak “Moje Bieszczady”, “Pod Prąd”, “Wino za karę” oraz wielu innych.

Na koniec, na dużej scenie zobaczyć będziemy mogli jeszcze dwa zespoły. Usłyszymy grupę “CHAOS” która w swoim repertuarze ma covery znanych piosenek. Grup ta nagrała również utwór z SICZKĄ, więc możemy się spodziewać wspólnego wykonania. Ostatnim zespołem, który będziemy mogli usłyszeć to “ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY“. Ciężkie i energiczne brzmienia, które z pewnością wywołają mnóstwo emocji oraz pogo pod sceną.

W trakcie całego wydarzenia na terenie pikniku, spotkacie wolontariuszy z specjalnymi identyfikatorami oraz oznaczone puszki – tam można będzie składać datki, które w całości zostaną przekazane na pomoc podopiecznym Fundacji “Przyjacielska Pomoc”.

Atrakcje poza główną sceną

Po za koncertami które odbędą się na głównej scenie, na terenie pikniku można będzie skorzystać z innych atrakcji. Specjalnie przygotowana strefa dla dzieci z różnymi atrakcjami, wystawa motocykli zgromadzonych, przejazdy na kucykach, ciepłe posiłki oraz zimne napoje.

Po koncertach na scenie głównej, na specjalnie przygotowanej na piknik podłodze można będzie pobawić się przy muzyce tanecznej. Od godziny 22, na małej scenie pojawią OMEGA DJ, którzy poprowadzą poprowadzą dla was wieczorną zabawę.

Przez cały dzień na miejscu można będzie skorzystać z porad specjalistów Centrum medycyny dziecięcej z Przeworska. Na miejscu można będzie zbadać dziecko, otrzymać ważne informacje na temat postawy kręgosłupa naszych pociech. To bardzo ważne dla rozwoju dziecka, które w obecnych czasach jest znacznie bardziej narażone są schorzenia kręgosłupa.

Bawimy się – Pomagamy!

Każda złotówka wrzucona do puszki, oraz pieniądze wydane na miejscu to pomoc Fundacji. Dlatego warto zabrać ze sobą znajomych, nieco gotówki i spędzić przyjemnie dzień na pikniku w Białobrzegach. Pamiętajcie – Bawimy się, jednocześnie pomagając !

Tak było rok temu:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]