Strona główna WIADOMOŚCI Gra w „trzy kubki” znów na topie. Nie daj się oszukać!

Gra w „trzy kubki” znów na topie. Nie daj się oszukać!

0
Reklama

Słoneczna pogoda sprzyja wypoczynkowi w atrakcyjnych bieszczadzkich miejscowościach, a wakacyjną beztroskę bezwzględnie wykorzystują oszuści. Ich celem są turyści, namawiani do pozornie niewinnej gry w trzy kubki. W rzeczywistości gra jest tylko pretekstem do wyciągnięcia od grającego wszystkich jego pieniędzy. W tej grze wygrani są tylko jej organizatorzy.

Jak co roku wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego  lescy policjanci otrzymują zgłoszenia o grze hazardowej w trzy kubki, która ma być prowadzona na deptaku prowadzącym do zapory wodnej w Solinie.
Choć gra może wydawać się niepozorna, problem jest naprawdę duży, a działanie naciągaczy przemyślane. Oszust współpracuje ze „wspólnikami”. Pozoruje grę, aby przypadkowa osoba uwierzyła, że prowadzący jest ogrywany. Kiedy poczuje się zachęcona, aby dołączyć do zabawy – początkowo wygrywa. Jednak tylko do momentu, kiedy zaczyna stawiać większe kwoty.

Będą świadkiem takiej sytuacji pod żadnym pozorem nie pozwól się sprowokować do wzięcia udziału w grze! Nie masz szans na wygraną! Przystępując do gry stracisz pieniądze! Poinformuj o procederze Policję.

Poprzedni artykułKompletnie pijany jechał motorowerem
Następny artykułWyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Radomyślu Wlk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!