Strona główna ROPCZYCE Góra Ropczycka, Sędziszów Małopolski: Policja poszukuje sprawców kradzieży paliwa

Góra Ropczycka, Sędziszów Małopolski: Policja poszukuje sprawców kradzieży paliwa [zdjęcia]

0
Reklama

Policjanci z Ropczyc prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży paliwa ze stacji Orlen w Górze Ropczyckiej oraz Sędziszowie Małopolskim. Funkcjonariusze poszukują sprawców tych kradzieży. Osoby, które mogą pomóc w ich ustaleniu, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.


W obu przypadkach działanie sprawców wyglądało podobnie. Podjechali na stacje samochodem marki Renault koloru srebrnego, a następnie jeden z nich – pasażer, wysiadł z pojazdu zatankował olej napędowy, po czym nie płacąc odjechali. Pierwsza kradzież miała miejsce 25 grudnia 2017 roku około godz. 17:30, na stacji paliw Orlen w Górze Ropczyckiej. Natomiast do drugiej kradzieży doszło 5 stycznia 2018 roku bieżącego roku, o godz. 2:30 na stacji paliw Orlen w Sędziszowie Małopolskim, przy ul. Węglowskiego. Podczas kradzieży w Górze Ropczyckiej pojazd posiadał angielskie tablice rejestracyjne.
Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tych kradzieży proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach tel. 17 221 03 10 lub 997.

Reklama
Poprzedni artykułTCS w Bischofshofen: Dawid Kubacki wygrał kwalifikacje! Sprawdź z kim zmierzą się Polacy w parach KO
Następny artykułRzeszów: Kolejny deptak do przebudowy