Strona główna SPORT Gala MMA w Krośnie!

Gala MMA w Krośnie!

0
Reklama

Mieszane Sztuki Walki (z ang. Mixed Maritial Arts) cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Już niedługo mieszkańcy naszego województwa będą mogli na własne oczy zobaczyć wielu utalentowanych zawodników w Krośnie.
Jak informują organizatorzy gali – W Krośnie takiej gali jeszcze nie było. Do boju stanie 24 zawodników w 12 pojedynkach, to zdecydowanie rekord jeśli chodzi o tego typu gale na Podkarpaciu. Zawodnicy, którzy przyjadą 28 października do Krosna będą reprezentować Polskę oraz naszych sąsiadów z Czech, Słowacji oraz Ukrainy. Wśród gości specjalnych będziemy mogli zobaczyć m.in. Gabriela „Araba” Al-Sulwiego, Łukasza „Szaszę” Chlewickiego oraz najbardziej utytułowanego zawodnika MMA z Podkarpacia – Szymona Bajora.
Bilety na Galę MMA można nabyć w redakcji Krosno112, przy ul. Portiusa 4 (II piętro) od godz. 10:00-17:00, od poniedziałku do piątku. Ceny biletów wahają się od 40 zł (bilet normalny), do 60 zł (bilet VIP). Gala rozpocznie się o godzinie 19.00, 28 października 2017 r., na Hali przy ul. Legionów 6 (popularne Bursaki).
Źródło: krosno112

Reklama
Poprzedni artykułPolicja odnalazła 18- latka, który chciał popełnić samobójstwo
Następny artykułPoszukiwania szczątków ofiar "Małego Katynia" na Podkarpaciu