Strona główna MIELEC FKS Stal Mielec rozwija media klubowe

FKS Stal Mielec rozwija media klubowe

0
Reklama

Rozszerzamy nasze klubowe social media i od dziś najważniejsze biało-niebieskie informacje znajdziecie również na naszym oficjalnym koncie w serwisie Threads- przekazał w komunikacie medialnym jedyny podkarpacki klub w piłkarskiej ekstraklasie.

Reklama

— Bardzo się cieszę, że nasz dział marketingu i komunikacji ambitnie rozwija nasze klubowe media. Chcemy, aby każdy kibic PGE FKS Stali Mielec miał możliwość być na bieżąco z informacjami z życia naszego klubu w wygodny dla siebie sposób, a dla mnie jako Prezesa Zarządu bardzo ważne jest, aby klub był transparentny, aby każdy kibic mógł zaznajomić się z aktualną sytuacją wokół FKS Stali Mielec, która jest dumą naszego miasta — powiedział Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— Na bieżąco analizujemy trendy, jakie panują również w wirtualnym świecie, stąd też zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszych kanałów w social mediach. Wiemy, że wielu fanów naszej Stali posiada swoje konta na portalu X, lecz my chcemy dać im również możliwość uzyskiwania szybkich, najważniejszych informacji poprzez serwis Threads. Jestem pewien, że podjęta przez nasz dział decyzja ucieszy wielu biało-niebieskich kibiców — powiedział Damian Gąsiewski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec S.A.

— Facebook, Instagram, YouTube, Tiktok, LinkedIn oraz X, to portale społecznościowe, w których do tej pory można było znaleźć publikowane przez nas treści. W każdym z nich odnotowujemy wzrost naszych obserwatorów, za co serdecznie dziękujemy. Od dziś jesteśmy również w serwisie Threads, który należy do Meta Platforms i jest alternatywą dla tych, którzy nie posiadają konta na portalu X. Jestem przekonany, że dzięki tej decyzji będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej grupy naszych kibiców, a szczególnie do młodzieży — podsumował Mateusz Prokopiak, Kierownik Komunikacji FKS Stal Mielec S.A.

Reklama
Poprzedni artykułNie żyje ks. kan. Kazimierz Biśto
Następny artykułPostanowiliście od Nowego Roku zdrowo się odżywiać? NFZ może Wam w tym pomóc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!