Strona główna POLITYKA Europoseł Piotrowski udzielił poparcia kandydaturze Grzegorza Brauna

Europoseł Piotrowski udzielił poparcia kandydaturze Grzegorza Brauna

336
1

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa KWW Grzegorz Braun – Konfederacja z udziałem profesora Mirosława Piotrowskiego, eurodeputowanego, wykładowcy akademickiego oraz kandydata w wyborach na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w ubiegłym roku.

Profesor Piotrowski wyraził oburzenie, że wybory w Rzeszowie zostały wstrzymane. Według oficjalnej informacji zrobił to Główny Inspektor Sanitarny. Ponadto Mirosław Piotrowski udzielił poparcia kandydaturze Grzegorza Brauna w nadchodzących wyborach na Urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa:

„Aby Rzeszów był królową na wschodniej ścianie Polski, musi wybrać dobrego prezydenta. Tutaj są cztery kandydatury, ale tak naprawdę mamy do czynienia ze starciem dwóch bloków – zamkniętego układu socjalistycznego i samodzielnego, wolnościowego, prawicowego kandydata, jakim jest poseł Grzegorz Braun.”

Piotrowski podkreślił, że docenia zasługi ustępującego ze stanowiska prezydenta Tadeusza Ferenca i jest przekonany, że jego poparcie powinno powinno zostać przekazane Grzegorzowi Braunowi. „Sądzę, że ta kandydatura daje perspektywy i daje gwarancję, że to miasto będzie dobrze się rozwijało” – dodał profesor z Lublina. Po konferencji prasowej poseł Grzegorz Braun wraz z profesorem Mirosławem Piotrowskim oraz profesorem Andrzejem Zapałowskim udali się do Przemyśla, aby spotkać się z przedsiębiorcami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here