Strona główna KOLBUSZOWA Emilka uratowana! W kwietniu czeka ją operacja w USA

Emilka uratowana! W kwietniu czeka ją operacja w USA

0
Reklama

Udało się wywalczyć sfinansowanie przez NFZ kosztownej operacji ratującej życie operacji serca małej Emilki Wilk.

To dzięki Wam, macie WIELKĄ MOC! Nigdy nie zapomnimy Waszego zaangażowania oraz tego, jak walczyliście o każdą złotówkę dla naszej córeczki – napisała Ania Wilk, mama dziewczynki.

Reklama

Rodzice dziewczynki napisali na Facebooku:

Kochani, stało się to, o czym marzyliśmy – Emilka leci do Stanford!!! To jest nie do uwierzenia, ale właśnie się dzieje! Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy pozytywną decyzję z NFZ o sfinansowaniu operacji naszej córeczki.

Rodzice po pozytywnej odpowiedzi ze strony NFZ, który zadeklarował ponieść koszty operacji w Stanach Zjednoczonych zdecydowali, że zebrane środki pozwolą również na dalsze etapy leczenia, serduszko siedmiomiesięcznej Emilki z biegiem czasu będzie wymagało kolejnych zabiegów. Zebrane pieniądze rodzice przeznaczą również na transport, zakwaterowanie czy rehabilitację.

Kolejnym ważnym zadaniem, przed wyjazdem do Stanford jest ustalenie szczegółów wyjazdu oraz załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, tak aby mała Emilka jak najszybciej trafiła do wyznaczonego miejsca. Mama chorej dziewczynki poinformowała również o zakończeniu działalności grupy Ratujmy serce Emilki – licytacje.

Poprzedni artykułPaweł Róg z Mielca wygrywa pierwszą zawodową walkę w boksie
Następny artykułNauka zdalna w powiatach przy granicy? Lekcje w Polsce dla Ukraińców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!