Strona główna WIADOMOŚCI Elżbieta Łukacijewska chce by niezaszczepieni płacili za leczenie szpitalne?

Elżbieta Łukacijewska chce by niezaszczepieni płacili za leczenie szpitalne?

0
Elżbieta Łukacijewska, fot. wikipedia
Reklama

Europosłanka z Podkarpacia Elżbieta Łukacijewska opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała o przyjęciu trzeciej, przypominającej, dawki szczepionki przeciw Covid-19. We wpisie polityk podaje:

„Właśnie wzięłam trzecią, przypominającą, dawkę szczepionki. Nie wiem jak w Polsce ale w Brukseli jest zasada, że jeśli szczepiłam się Pfizerem to dawka przypominająca jest Moderną. Dwie poprzednie dawki zniosłam nie najlepiej, mam nadzieję, że trzecia dawka będzie bezproblemowa. Dbajcie o siebie i bliskich. W Polsce umiera codziennie najwięcej osób, prawie 1/3 gminy Cisna.

Reklama

Codziennie pustoszeje 100-mieszkaniowe osiedle. Czy tego nie widzicie? Dlaczego na to pozwalamy, dlaczego wierzymy w idiotyczne, kłamliwe przekazy? Dlaczego rząd nie dba o Polaków? Dlaczego boi się decyzji, które polityk powinien podjąć dbając o życie obywateli swojego kraju. Ja rozumiem, że nikogo nie można zmusić do szczepienia. Jeśli jednak, mając możliwość darmowego zaszczepienia się, trafiasz do szpitala bo jednak Covid istnieje i go złapałeś, powinieneś ponieść koszty leczenie. Bo swoją beztroską zagrażasz innym, a Twoja wolność kończy się tam, gdzie zagraża ona życiu i zdrowiu innych”.

Właśnie wzięłam trzecią, przypominającą, dawkę szczepionki. Nie wiem jak w Polsce ale w Brukseli jest zasada, że jeśli…

Opublikowany przez Elżbietę Łukacijewską Środa, 8 grudnia 2021

Reklama
Poprzedni artykułKompletnie pijani rodzice zajmowali się niemowlęciem. Mieli 3 i 2 promile
Następny artykuł„Biedna, ale godna”- dziennikarz Rafał Patyra o Stali Mielec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!