Strona główna MIELEC Dziki nad Wisłoką w Mielcu. Miasto apeluje

Dziki nad Wisłoką w Mielcu. Miasto apeluje

0
Reklama

W Mielcu pojawiły się dziki. Miasto wydało komunikat do mieszkańców:

W ostatnim czasie w naszym mieście, głównie w rejonie Wisłoki w okolicach Parku Oborskich, zaobserwowano obecność stada dzików. Rozumiemy, że ta sytuacja może wzbudzać pewne zaniepokojenie, jednak pragniemy zapewnić, że miasto podjęło już odpowiednie działania w celu rozwiązania tego problemu.

Reklama

Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami i ekspertami, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. W tym celu, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wystosował wniosek do Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka z prośbą o wydanie decyzji, która pozwoli nam na działania powodujące ograniczenia populacji dzików na terenie miasta Mielca. Po jej otrzymaniu niezwłocznie przystąpimy do działań.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zalecamy unikanie spacerów w okolicach Wisłoki, bulwarów oraz Parku Oborskich. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności i zgłaszanie wszelkich obserwacji dzików odpowiednim służbom.

Rozumiemy, że obecność dzików w naszym mieście jest problemem, który wymaga szybkiego i skutecznego rozwiązania. Zapewniamy, że działamy z pełnym zaangażowaniem, aby jak najszybciej przywrócić spokój i bezpieczeństwo w dotkniętych rejonach.

Reklama
Poprzedni artykułSerwatka Żabno wygrywa 11. Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów w futsalu [foto]
Następny artykułUderzył skodą w bok przejeżdżającego pociągu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!