Strona główna JASŁO Dziewięć kolizji jednego dnia. Na drogach było ślisko

Dziewięć kolizji jednego dnia. Na drogach było ślisko

0
Reklama

Opady śniegu, śliska jezdnia, a także zalegające na drogach błoto pośniegowe niewątpliwie przyczyniło się do zwiększonej ilości kolizji w powiecie jasielskim. W mijającym tygodniu, policjanci pracowali przy obsłudze dwudziestu zdarzeń drogowych. Najwięcej pracy mieli w czwartek. Tego dnia doszło do dziewięciu kolizji.

Szczególnie niebezpiecznie wyglądało zdarzenie w Krempnej, które miało miejsce po godz. 11 w czwartek. Kierujący ciężarowym mercedesem nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Stracił panowanie nad pojazdem, przewracając go na bok. Przez kilka godzin droga wojewódzka nr 992 była całkowicie zablokowana. Na szczęście 25-latek, który kierował ciężarówką nie odniósł obrażeń. Za popełnione wykroczenie został pouczony.

Reklama

Policja apeluje o zwiększenie ostrożności podczas poruszania się po drogach, szczególnie w trakcie trudnych warunków ruchu. Pamiętajmy, że śliska nawierzchnia jezdni, opady śniegu lub deszczu znacząco wydłużają drogę hamowania. Ponadto, dużo łatwiej wtedy stracić panowanie nad pojazdem.

Reklama
Poprzedni artykułNowa umowa na dostawy sh 155mm KRAB z Huty Stalowa Wola
Następny artykułWybuch gazu. Cztery osoby ranne [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!