Strona główna JAROSŁAW Dzięki pomocy bieszczadzkiej straży granicznej odzyskano pojazdy

Dzięki pomocy bieszczadzkiej straży granicznej odzyskano pojazdy

0
Reklama

Działania mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG doprowadziły do odzyskania dwóch skradzionych pojazdów o łącznej wartości ponad pół miliona złotych.

W piątek (8 września) na przejściu granicznym w Korczowej do odprawy na wyjazd z Polski zgłosił się 62-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna podróżował osobowym mercedesem na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli strażnicy graniczni ustalili, że auto jest zainteresowaniu duńskich służb w związku z kradzieżą zgłoszoną w marcu br. Jego wartość oszacowano na 135 tys. złotych. Dalsze czynności prowadzą policjanci z Radymna.

Dzień później po raz kolejny potwierdzono wysoki poziom międzynarodowej współpracy służb. Funkcjonariusze policji francuskiej odzyskali na południu kraju samochód osobowy marki Volkswagen Golf (rok prod. 2021). Zatrzymanie miało miejsce dzięki informacji przekazanej przez śledczych z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Strażnicy graniczni wskazali francuskim służbom gdzie znajduje się pojazd, a ci natychmiast udali się na miejsce. Pojazd, którego wartość oszacowano na 200 tys. złotych, był przywłaszczony na szkodę polskiej firmy leasingowej.

Reklama
Poprzedni artykułLeżał nieprzytomny w łodzi przy brzegu
Następny artykułO krok od tragedii. Chciał skoczyć z mostu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!