Strona główna NISKO Dwukrotnie ukradł elektronarzędzia. Stanie przed sądem

Dwukrotnie ukradł elektronarzędzia. Stanie przed sądem

0
Reklama

Zarzut kradzieży usłyszał 52-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który dwukrotnie ukradł elektronarzędzia w jednym ze sklepów na terenie powiatu niżańskiego. Łączna wartość skradzionego towaru została wyceniona na ponad tysiąc złotych. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie naszego powiatu. Tydzień później, w tym samym sklepie, doszło do podobnego zdarzenia. Nieznany sprawca, wyniósł za linię kas narzędzia o wartości blisko 1,5 tys. złotych.

Reklama

Jak ustalili niżańscy funkcjonariusze, obydwóch kradzieży dokonał ten sam mężczyzna, a prowadzone w tej sprawie czynności, pozwolił ustalić i zatrzymać sprawcę. W ubiegły wtorek, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili 52-latkowi zarzuty. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oświadczył, że zabrane ze sklepu elektronarzędzia od razu sprzedał przypadkowym osobom.

Teraz, mężczyzna poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!