Strona główna WIADOMOŚCI Dwie osoby z poważnymi obrażeniami w szpitalu. Jak doszło do zranienia?

Dwie osoby z poważnymi obrażeniami w szpitalu. Jak doszło do zranienia?

0
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w nocy w Rzeszowie. Najprawdopodobniej w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia rannych zostało dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni trafili do szpitala, ich obrażenia są poważne. Poniżej publikujemy zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 3 w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Jak wstępnie ustalili policjanci, w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia, ranni zostali dwaj obywatele Ukrainy. Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują teraz nad zebraniem informacji, które pozwolą na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia. Na razie w związku ze zdarzeniem nikt nie został zatrzymany.
Policjanci poszukują mężczyzny, obywatela Ukrainy Oleksandra Sytnika, który może mieć związek ze zdarzeniem. Publikujemy zdjęcie mężczyzny. Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania mężczyzny, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 82 133 10 lub pod tel. alarmowy 112.

Reklama