Strona główna PRZEWORSK Dwa pożary podczas weekendu w pow. przeworskim

Dwa pożary podczas weekendu w pow. przeworskim

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch pożarów, do których doszło podczas weekendu na terenie powiatu przeworskiego. W pierwszym przypadku spłonęło poddasze budynku mieszkalno-gospodarczego, w drugim spłonęła przybudówka, w której znajdowała się kotłownia. Na szczęście nikt w tych zdarzeniach nie ucierpiał.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę tuż po północy, na ul. Wojska Polskiego w Przeworsku. Dyżurny przeworskiej policji, natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, skierował na miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusze na miejscu zastali zastępy straży pożarnej, które prowadziły akcje gaśniczą. W wyniku pożaru, spłonęła części budynku mieszkalno-gospodarczego, drewnianej konstrukcji wraz z dachem i strychem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Reklama

O drugim pożarze, tym razem w miejscowości Grzęska, dyżurny otrzymał zgłoszenie wczoraj po godz. 16. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że do pożaru doszło w budynku gospodarczego, który został dobudowany do budynku mieszkalnego i pełnił funkcję kotłowni. W tym przypadku również nikt nie ucierpiał.

Policjanci wykonali oględziny miejsc pożarów oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tych zdarzeń. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do ich powstania przyczyniły się osoby trzecie.

Reklama
Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie pieszego w Skołoszowie. Policja apeluje o el. odblaskowe
Następny artykułPZL Mielec wyprodukuje podzespoły do F-16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj