Strona główna JAROSŁAW Dwa groźne wypadki motocyklistów

Dwa groźne wypadki motocyklistów

0
Reklama

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 11.30, w Tapinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący motocyklem suzuki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w znak informacyjny z nazwą miejscowości, a następnie przewrócił się w przydrożnym rowie.

Motocyklem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 38 i 37 lat. Obaj to mieszkańcy gminy Chłopice.

Reklama

W wyniku tego zdarzenia 37-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, a 38-latek trafił do jarosławskiej placówki medycznej.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz który z mężczyzn kierował jednośladem.

Do kolejnego wypadku doszło w niedzielę po godz. 12, na ul. Jana Pawła II w Pruchniku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą 29-letni mieszkaniec Jarosławia podróżujący z 37-letnią mieszkanką gminy Roźwienica, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w dwie rury znaków pionowych.

Kierujący motocyklem z obrażeniami został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Także pasażerka tego pojazdu została przewieziona do szpitala.

29-latek kierujący hondą był trzeźwy.

Na miejscu tych zdarzeń pracowali policjanci którzy wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentacje fotograficzną. Prowadzone postępowania pozwolą na szczegółowe wyjaśnienia okoliczności wypadków.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!