Policjanci z komisariatu w Radymnie pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Duńkowicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do wypadku doszło przed godz. 15 w Duńkowicach na drodze krajowej nr 94. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego kierujący oplem, podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się pojazdowi bmw, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Radymno, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Kierowcy obu pojazdów oraz 22-letnia pasażerka bmw, mieszkanka gminy Radymno, doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. Droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny, ustalili świadków. Przeprowadzone badania wykazały, że kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komisariatu Policji w Radymnie.

źr. KPP Jarosław