Strona główna KOLBUSZOWA Dostawca pieczywa miał zakaz prowadzenia pojazdów

Dostawca pieczywa miał zakaz prowadzenia pojazdów

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali dziś rano do kontroli drogowej kierującego fiatem ducato, który rozwoził pieczywo. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Policjanci przypominają, że niestosowanie się do orzeczonego sądownie zakazu stanowi przestępstwo, zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziś nad ranem kolbuszowscy policjanci pracowali na ulicy Kościuszki w Kolbuszowej Dolnej. Około godz. 3, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem ducato. Kierujący tym pojazdem 23-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego rozwoził pieczywo. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że wobec mężczyzny został sądownie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.  

Reklama

Policjanci zakazali 23-latkowi dalszej jazdy, pojazd został zabezpieczony przez inną osobę.

Funkcjonariusze przypominają, że zgodnie z treścią art. 244 Kodeksu karnego – kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Reklama
Poprzedni artykułWysoka kara dla kierowcy BMW. Brawurową jazdę zarejestrowały kamery [video]
Następny artykułDwa miesiące aresztu za pobicie 19-latka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!