Strona główna BRZOZÓW Domaradz: Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba w szpitalu

Domaradz: Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba w szpitalu

0

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było przyczyną groźnej kolizji, do której doszło wczoraj w Domaradzu. Zderzyły się tam dwa volkswageny. Jedna z podróżujących kobiet trafiła do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie były groźne. 21-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem.


Wczoraj przed godz. 18 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Domaradzu, na krajowej 19. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, dochodzeniowo- śledczy oraz technik kryminalistyki.  Funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem passatem, 21-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena, w wyniku czego uderzył w jego tył. Kierowała nim 30-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Kobieta przewoziła czworo pasażerów. Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała wystrzelenie poduszek powietrznych.
Wskutek zderzenia się pojazdów, pasażerka podróżująca z 21-latkiem doznała obrażeń i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Droga na tym odcinku była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo.
Na szczęście obrażenia przewiezionej do szpitala 19-latki,okazały się nie groźne. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
źr. KPP Brzozów

Poprzedni artykułRogi: Zderzenie dwóch aut na dk 19. Jedna osoba w szpitalu
Następny artykułJeżowe: Pijana matka zatrzymana. Wiozła dziecko z otwartą maską