Strona główna BRZOZÓW Domaradz: Wypadek dwóch pojazdów. Ucierpieli pasażerowie

Domaradz: Wypadek dwóch pojazdów. Ucierpieli pasażerowie

0

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. W zderzeniu dwóch pojazdów, ucierpiało trzech pasażerów. Mężczyźni trafili do szpitala.


Wczoraj około godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Domaradzu, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką prowadzącą do Przemyśla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transportem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierowcą volkswagena był 19-letni mieszkaniec gminy Dynów. Mężczyzna przewoził sześciu pasażerów. Audi kierował 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który wiózł dwóch pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi.
Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznał jeden pasażer volkswagena i dwóch pasażerów audi. Mężczyźni karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.
Na miejscu pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.
źr. KPP Brzozów