Strona główna LEŻAJSK Dokonał zniszczeń w salonie fryzjerskim. 18-latek stanie przed sądem

Dokonał zniszczeń w salonie fryzjerskim. 18-latek stanie przed sądem

0
Reklama

Dzięki pracy funkcjonariuszy z leżajskiej komendy, udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który w minionym roku dokonał uszkodzeń w jednym z salonów fryzjerskich na terenie Leżajska. Zarejestrowała go kamera monitoringu, znajdująca się wewnątrz lokalu. Pokrzywdzony wycenił straty na 3000 zł.

Początkiem grudnia minionego roku, w nocy, nieznany sprawca uszkodził rolety od drzwi wewnętrznych, szyby oraz żaluzję wewnętrzną w jednym z salonów fryzjerskich w Leżajsku. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, która znajdowała się wewnątrz lokalu.

Reklama

Policjanci kryminalni leżajskiej komendy ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa. Jak się okazało, był nim 18-letni mieszkaniec Leżajska. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty umyślnego uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, a także złożył wyjaśnienia, w których tłumaczył, że jego zachowanie było spowodowane zbyt dużą ilość wypitego alkoholu. Straty spowodowane przez młodego mężczyznę, właściciel salonu oszacował na kwotę 3000 zł.

Za swoje zachowanie 18-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!