Strona główna SPORT Dojazd na mecz Asseco Resovii utrudniony

Dojazd na mecz Asseco Resovii utrudniony

0
Reklama

W najbliższą sobotę na hali Podpromie odędzie się mecz siatkarski Asseco Resovii Rzeszów z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Dojazd na Podpromie będzie utrudniony.

7 października oprócz siatkarskich rozgrywek, w Rzeszowie odbędzie się „Bieg na Piątkę”. Uczestnicy przemierzą trasę ulicami Rzeszowa, przez co ruch drogowy będzie w tym czasie wstrzymany.
Biegacze przemierzą ulice: od 11:30 (start) Millenium Hall, Kopisty, Zamkową, Kilara, Podpromie, Lenartowicza, Hetmańską, Pola, przez Bulwary, Podpromie, by zakończyć tam, gdzie start.
Jak czytamy na stronie Asseco Resovii:
Od godz. 11:30 zamknięta będzie cała pętla Biegu na piątkę, przy jednoczesnym odblokowaniu al. Kopisto od strony siedziby Uniwersytetu Rzeszowskiego i Telewizji Rzeszów. Możliwy będzie przejazd od al. T. Rejtana przez al. Kopisto, Most Zamkowy, za Mostem w prawo. Z ul. W. Kilara można przejechać na parking dwupoziomowy oraz na parking przy ul. Podpromie.
Godz. 12:00 start Biegu na piątkę
Przewidywany koniec biegu ok godz. 13.0O godz. 13:00 początek meczu Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
W związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi biegami, proponujemy aby kibice kierowali się na parking przy Podpromiu następującymi ulicami:

  1. Rejtana, Kopisto, most Zamkowy, Kilara (w prawo), parking dwupoziomowy);
  2. Z północnej strony miasta: Piłsudskiego, Targowa, Szopena, Kilara (wjazd w lewo na parking dwupoziomowy).

Parking dla autobusów z kibicami będzie się znajdował na ul. Szopena (wjazd od strony Filharmonii w kierunku Zamku). Po zakończeniu meczu wszystkie ulice będą już otwarte.
źr.: Asseco Resovia 
 
 

Reklama
Reklama