Strona główna TURYSTYKA Dodatkowe pociągi Polregio na długi majowy weekend

Dodatkowe pociągi Polregio na długi majowy weekend

0
Reklama

Polregio S.A. Podkarpacki Zakład w Rzeszowie realizuje ofertę przewozową obejmującą połączenia kolejowe na terenie województwa podkarpackiego zgodnie z zamówieniem Organizatora Przewozów – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Na czas „majówki” zostaną uruchomione dodatkowe pociągi, które będą kursowały od 29 kwietnia do 3 maja.

Czas długiego, majowego weekendu to dobry moment aby skorzystać z możliwości odbycia wycieczki pociągami Polregio. Oprócz stałej oferty przewozowej w trakcie „majówki” można zaplanować podróż z Rzeszowa do Zamościa, Sandomierza lub udać się w trasę z Jarosławia do Lublina. Rozkład jazdy pociągów weekendowych będzie przedstawiał się następująco:

Reklama
  • Rzeszów o. 7:39 – Zamość Wschodni p. 12:36
  • Zamość Wschodni o. 16:19 – Rzeszów p. 21:00
  • Rzeszów o. 7:09 – Sandomierz 8:40
  • Sandomierz o. 16:51 – Rzeszów 18:38
  • Lublin o. 7:20 – Jarosław 12:47
  • Jarosław 15:50 – Lublin 21:11

Dla osób, które zamierzają w trakcie majowego weekendu odbyć wiele przejazdów zachęcamy do nabycia „mini biletu turystycznego” lub „biletu turystycznego”. Mini bilet turystyczny jest biletem imiennym i upoważnia do wielokrotnych przejazdów wszystkimi pociągami Regio, a z uwagi na długi weekend majowy jego ważność zostanie wydłużona tj. od godzi 18:00 28 kwietnia do godziny 6:00 rano 4 maja. Za mini bilet turystyczny zapłacimy 46,40 zł.

Cena biletów na przejazd w jedną stronę:

  • Rzeszów-Sandomierz – 17,60 zł bilet normalny, 8:62 zł bilet studencki, 11,90 zł bilet uczniowski;
  • Rzeszów – Zamość – 42,30 zł bilet normalny, 20,73 zł bilet studencki, 26,65 zł bilet uczniowski;
  • Jarosław – Lublin – 44,40 zł bilet normalny, 21,76 zł bilet studencki, 27,97 zł bilet uczniowski.

Dla podróżnych, którzy zdecydują się odbyć przejazd do Zamościa z najmłodszymi polecamy wizytę w Zoo, które znajduje się vis-a-vis stacji kolejowej „Zamość”. Osobom, które zamierzają spędzić czas na zamojskim rynku polecamy wysiąść z pociągu na przystanku „Zamość Starówka”.

Dla podróżujących do Sandomierza, przy dworcu kolejowym będą czekały specjalne autobusy miejskie, które na podstawie biletu kolejowego przewiozą chętnych do zabytkowego centrum miasta, pod Bramę opatowską. Następnie o godzenie 16:30 będą oczekiwały na podróżnych aby odwieźć ich z powrotem na dworzec kolejowy.

Reklama
Poprzedni artykułPierwszy elektryczny autobus szkolny na Podkarpaciu dostarczony. Gm. Jawornik Polski zakupiła elektrobus w ramach programu „Kangur”
Następny artykuł40-latek wpadł na granicy, przewożąc nielegalnie papierosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!