Strona główna SPORT Developres Rzeszów startuje z drugą drużyną. Klub łączy siły z AZS-em...

Developres Rzeszów startuje z drugą drużyną. Klub łączy siły z AZS-em Uniwersytet Rzeszowski

0
fot. Facebook / KS DevelopRes Rzeszów
Reklama

Developres Rzeszów będzie miał drugą drużynę. Klub wraz AZS-em Uniwersytet Rzeszowski nawiązał współpracę i od nadchodzącego sezonu zespół „Akademiczek” zagra pod banderą AZS UR Developres II Rzeszów.

Developres po raz pierwszy będzie miał drużynę rezerw. Dzięki współpracy z AZS Uniwersytet Rzeszowski będzie to możliwe. Wystartuje ona w rozgrywkach Podkarpackiej 1 ligi siatkarek z zamiarem walki o awans do 2 ligi.

Reklama

Podstawę zespołu mają stanowić zawodniczki AZS-u pod przewodnictwem trenera Gabriela Bobuli. Drużynę będą mogły zasilać jednak wybrane zawodniczki pierwszej drużyny Developresu Rzeszów, które będą miały mniej okazji do gry w pierwszym zespole. Klub wcześniej musi sporządzić taką listę siatkarek, które będą miały prawo gry w rezerwach.

– Współpracujemy już z V LO Rzeszów, gdzie szkoli się młodzież, brakowało nam jednak czegoś, co po liceum zatrzymałoby te siatkarki w Rzeszowie. Dotychczas nie było tu drużyny seniorek, na odpowiednim poziomie – powiedział w rozmowie z portalem nowiny24, Marek Pieniążek, wiceprezes KS Developres Rzeszów.

Aktualnie jest prowadzony nabór do drużyny. Od poniedziałku do piątku o godzinie 18 w hali Uniwersytetu przy ul. Zelwerowicza 8c odbywają się otwarte treningi. – Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w naszej drużynie AZS-ie UR Developres II Rzeszów, to zapraszamy na treningi – mówi Gabriel Bobula.

Źródło: Facebook / KS DevelopRes Rzeszów; nowiny24

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!