Stal Mielec poinformowała dziś o tym, że Dariusz Skrzypczak przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny. 52-latek był trenerem Stali od 31 lipca.

Stal pod wodzą trenera Skrzypczaka rozegrała dziesięć meczów. Wygrała dwa (w tym z Karpatami Krosno w Pucharze Polski), dwa zremisowała i sześć przegrała.

W oświadczeniu klubu czytamy:

Zarząd Klubu FKS Stal Mielec SA informuje, że Trener Dariusz Skrzypczak z dniem dzisiejszym przestaje pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny. Powodem tej decyzji jest niezadawalający wynik sportowy.

Zarząd Klubu FKS Stal Mielec SA dziękuje Trenerowi Dariuszowi Skrzypczakowi za pracę z pierwszą drużyną, jednocześnie życząc wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.Zarząd Klubu w niedługim czasie poinformuje o wyborze nowego trenera pierwszej drużyny PGE FKS Stali Mielec.

Bardzo dziękuję Zarządowi Klubu za obdarzenie mnie zaufaniem, za to, że dali mi szansę pracy w ekstraklasowym zespole. Dziękuję zawodnikom i całemu sztabowi – praca z Wami była dla mnie przyjemnością. Dziękuję też Kibicom, którzy wspierają i wierzą w tę drużynę – Dariusz Skrzypczak.