Strona główna LUBACZÓW Dachowanie osobówki na trasie Narol-Bełżec

Dachowanie osobówki na trasie Narol-Bełżec

0
Reklama

Niekorzystne warunki atmosferyczne oraz niedostosowanie prędkości doprowadziły do dachowania pojazdu. Na szczęście kierującej nic poważnego się nie stało, była trzeźwa. Policjanci przestrzegają i apelują o ostrożność oraz o stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym.

Wczoraj  na trasie Narol – Bełżec, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ogniwa ruchu drogowego z lubaczowskiej komendy. Jak ustalili policjanci, kierująca pojazdem Marki peugeot nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego na łuku drogi, pojazd wpadł w poślizg, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i wywrócił się na dach.

Reklama

51-letnia kierująca, wyszła sama z pojazdu, nie potrzebowała pomocy medycznej. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym.

Policjanci sporządzili dokumentację ze zdarzenia i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze tj. natężenia ruchu, stanu nawierzchni, warunków atmosferycznych – jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

Reklama
Poprzedni artykułWichury w regionie. Są ostrzeżenia i alert RCB
Następny artykułW Przemyślu zmodernizowano dwa dziecięce oddziały

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!