Strona główna SANOK Ciarko niebawem wraca do produkcji. Firma wystosowała komunikat

Ciarko niebawem wraca do produkcji. Firma wystosowała komunikat

0
Reklama

Po pożarze, jaki w czwartek po południu wybuchł w zakładzie produkcyjnym Ciarko Design w Sanoku, firma wystosowała komunikat.

Czytamy w nim:

Reklama

Około godziny 13:30 zaczęła palić się mała lakiernicza część zakładu produkcyjnego, następnie pożar rozprzestrzenił się na halę montażową. Pracownicy Ciarko natychmiast zaalarmowali straż pożarną, a następnie została przeprowadzona sprawna akcja ewakuacyjna.

Najważniejszą informacją, jaką Spółka ma do przekazania jest fakt, że nikt z pracowników nie ucierpiał w zdarzeniu. Udało się uratować serce produkcji, czyli park maszynowy, główną lakiernię oraz mniejszą halę montażową, które są kluczowym elementem do zachowania ciągłości produkcyjnej.

Spółka planuje wznowić procesy produkcyjne za około 2 tygodnie. Obecnie na terenie zakładu prowadzone jest postępowanie odpowiednich służb mających na celu wskazać przyczynę pożaru. Teren został zabezpieczony, Ciarko przygotowuje się do porządkowania terenu oraz do cyklicznego przekazywania informacji o procesie wznowienia produkcji swoim pracownikom.

W pożarze poszkodowany został jeden ze strażaków, biorących udział w akcji gaśniczej. Z niegroźnymi obrażeniami trafił do sanockiego szpitala. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Reklama
Poprzedni artykułGroźny wypadek pod Dubieckiem. Pięć osób rannych, w tym dziecko
Następny artykułNowy pawilon mieszkalny w Zakładzie Karnym w Rzeszowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj