Strona główna RZESZÓW Ciała małżeństwa znaleziono w mieszkaniu. Jak doszło do tragedii?

Ciała małżeństwa znaleziono w mieszkaniu. Jak doszło do tragedii?

0

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa. Wczoraj, ciała małżonków zostały znalezione w ich mieszkaniu w Rzeszowie. To 70-letni mężczyzna i 65-letnia kobieta. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Wczoraj około godz. 20, policjanci zostali zawiadomieni przez kobietę, że od dwóch dni nie może skontaktować się ze swoimi rodzicami. Po sprawdzeniu w rzeszowskich szpitalach i rozpytaniu sąsiadów, okazało się że żadne z nich nie trafiło do placówki medycznej i od kilku dni nie było widziane przez mieszkanców bloku. W związku z tym funkcjonariusze postanowili wejść do ich mieszkania. Ponieważ drzwi były zamknięte strażacy wyważyli je. W sypialni, znaleziono dwa ciała – 70-letniego mężczyzny i jego 65-letniej żony.

Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla miasta Rzeszów prowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Na ciele kobiety ujawniono obrażenia głowy, natomiast przy ciele mężczyźny leżały tabletki i butelka alkoholu. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciał zmarłych do dalszych badań. Trwa wyjaśnienie okoliczności ich śmierci.

Poprzedni artykułDziś w Jasionce ponownie wyląduje największy samolot na świecie
Następny artykułWypadek drogowy w Brzozowcu. Dwie osoby trafiły do szpitala
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here