Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pieszej. Wczoraj w Chmielniku przechodząca przez jezdnię kobieta, została potrącona przez kierującego volkswagenem. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła.

Do wypadku doszło wczoraj w Chmielniku po godz. 16. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący volkswagenem passatem, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił pieszą. 45-letnia mieszkankę gminy Chmielnik przechodziła przez jezdnię z lewej strony na prawą, patrząc z kierunku jazdy pojazdu. W wyniku zdarzenia, ranna kobieta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Wczoraj późnym wieczorem kobieta zmarła w szpitalu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wyjaśniający okoliczności wypadku policjanci poszukują świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat tego wypadku. Osoby te proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 11 pokój nr 7, tel. 17 858 34 5317 858 34 52 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie 17 858 33 10 lub 997.

źr. KMP Rzeszów