Strona główna JAROSŁAW Chciała sprzedać sukienkę, straciła kilka tys. zł

Chciała sprzedać sukienkę, straciła kilka tys. zł

0
Reklama

25-letnia mieszkanka gminy Jarosław została oszukana za pośrednictwem jednej z platform sprzedażowych. Kobieta wystawiła na sprzedaż sukienkę. Aby otrzymać pieniądze ze sprzedaży, za pośrednictwem otrzymanej wiadomości sms z linkiem, wpisała dane logowania do bankowości elektronicznej i straciła ponad 3 tys. zł. Przypominamy, że sprzedając w Internecie również możesz zostać oszukany.

Kilka dni temu do jarosławskiej komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka gminy Jarosław, która została oszukana na jednej z internetowych platform sprzedażowych. Kobieta wystawiła do sprzedaży sukienkę. Bardzo szybko skontaktowała się z nią osoba zainteresowana kupnem, prosząc sprzedającą o rezerwację a pieniądze za sprzedaż dotrą do niej do godziny czasu. Sprzedająca otrzymała wiadomość sms z linkiem do strony, na którą weszła i zalogowała się na stronę swojego banku.

Reklama

Niczego nie podejrzewając – na fałszywej stronie banku – wpisała dane potrzebne do logowania, numer karty bankowej, datę ważności, numer CVV. Po chwili sprawdziła swój rachunek bankowy i okazało się, że zostały pobrane pieniądze w kwocie ponad 3 tys. zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!