Strona główna JAROSŁAW Chciała sprzedać sukienkę, straciła kilka tys. zł

Chciała sprzedać sukienkę, straciła kilka tys. zł

0
Reklama

25-letnia mieszkanka gminy Jarosław została oszukana za pośrednictwem jednej z platform sprzedażowych. Kobieta wystawiła na sprzedaż sukienkę. Aby otrzymać pieniądze ze sprzedaży, za pośrednictwem otrzymanej wiadomości sms z linkiem, wpisała dane logowania do bankowości elektronicznej i straciła ponad 3 tys. zł. Przypominamy, że sprzedając w Internecie również możesz zostać oszukany.

Kilka dni temu do jarosławskiej komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka gminy Jarosław, która została oszukana na jednej z internetowych platform sprzedażowych. Kobieta wystawiła do sprzedaży sukienkę. Bardzo szybko skontaktowała się z nią osoba zainteresowana kupnem, prosząc sprzedającą o rezerwację a pieniądze za sprzedaż dotrą do niej do godziny czasu. Sprzedająca otrzymała wiadomość sms z linkiem do strony, na którą weszła i zalogowała się na stronę swojego banku.

Reklama

Niczego nie podejrzewając – na fałszywej stronie banku – wpisała dane potrzebne do logowania, numer karty bankowej, datę ważności, numer CVV. Po chwili sprawdziła swój rachunek bankowy i okazało się, że zostały pobrane pieniądze w kwocie ponad 3 tys. zł.

Reklama
Poprzedni artykułPara z Ukrainy miała zgwałcić dziecko. Jest opinia biegłych
Następny artykułSą środki na remonty kolejnych lokalnych dróg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!