Strona główna KOLBUSZOWA Chciała sprzedać fotelik, straciła tysiąc złotych

Chciała sprzedać fotelik, straciła tysiąc złotych

0
Reklama

Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego chciała sprzedać towar za pośrednictwem Internetu i padła ofiarą oszustów. Kobieta otrzymała link, za pośrednictwem którego miała otrzymać pieniądze za sprzedawany w Internecie fotelik dziecięcy. Niestety jak się okazało, zamiast otrzymać kilkadziesiąt złotych, straciła tysiąc złotych. Policjanci apelują o ostrożność.

Do kolbuszowskiej jednostki zgłosiła się kolejna oszukana mieszkanka naszego powiatu.Kobieta chciała sprzedać za pośrednictwem Internetu fotelik dziecięcy. Przez komunikator, skontaktował sią z nią zdecydowany na zakup klient. W trakcie korespondencji, zaproponował, że po odbiór fotelika podjedzie opłacony przez niego kurier.

Po ustaleniu szczegółów, kobieta otrzymała link z informacją, że za jego pośrednictwem otrzyma pieniądze za towar. Po jego otwarciu, pokrzywdzona została przekierowana na stronę, gdzie wybrała bank, a następnie zalogowała się na swoje konto bankowe. Kiedy strona zaczęła się „zawieszać”, z kobietą skontaktował się mężczyzna podający się za pracownika banku, informując ją o chwilowych problemach technicznych. Mężczyzna poprosił o kod BLIK, który pokrzywdzona mu przesłała. Chwilę później okazało się, że z konta pokrzywdzonej wypłacono tysiąc złotych, w jednym z bankomatów w Warszawie.

Reklama

Policjanci apelują o ostrożność.

Poprzedni artykułW Czudcu bawiono się „na góralską nutę” (FOTO, VIDEO)
Następny artykułKontrolowali pojazdy przewoźników „na aplikację”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!