Strona główna JAROSŁAW Chciał wmówić, że to nie on kierował. Był agresywny

Chciał wmówić, że to nie on kierował. Był agresywny

0
Reklama

W piątek po godz. 21, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na parkingu jednej z restauracji, w kolejce, oczekuje kierujący audi mogący być pod działaniem alkoholu.

Mundurowi wylegitymowali mężczyznę, który siedział za kierownicą audi. W trakcie rozmowy, funkcjonariusze wyczuli od 25-latka alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila.

Reklama

25-latek stanowczo zaprzeczał policjantom, że to on kierował pojazdem. Jak podał, przesiadł się za kierownicę pod okienkiem do odbioru zamówień. W samochodzie znajdował się też pasażer i to jego 25-latek wskazał jako kierującego audi. Pasażer posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami i był trzeźwy.

Policjanci nie dali wiary słowom 25-latka i przeanalizowali zapis monitoringu z restauracji. Z nagrania jednoznacznie wynikało, że to właśnie mieszkaniec Jarosławia kierował audi.

Podczas doprowadzania do komendy, zatrzymany mężczyzna był arogancki, agresywny i wulgarnymi słowami znieważał policjantów.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia policjantów.

Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!