Strona główna JAROSŁAW Chciał skoczyć z mostu. Pomoc nadeszła w porę

Chciał skoczyć z mostu. Pomoc nadeszła w porę

0
Reklama

W sobotę, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki, pełnili służbę na terenie miasta w związku z zaplanowanym meczem piłkarskim. Około godz. 14.30, odebrali komunikat nadawany przez dyżurnego, że mężczyzna, w wieku około 40 lat, znajduje się na moście na ul. Przemysłowej i najprawdopodobniej chce z niego skoczyć.

Policjanci, mając na uwadze zgłoszenie zagrożenia życia i zdrowia, natychmiast udali się we wskazane miejsce. Zauważyli 40-latka w pobliżu wiaduktu kolejowego. Funkcjonariusze zachowując wszelkie środki ostrożności przeprowadzili go w bezpieczne miejsce. Gdy już mu nie zagrażało niebezpieczeństwo, powiadomili o tym dyżurnego.

Reklama

Mężczyzna został przekazany pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasami myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Nie lekceważ żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie.

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!