Strona główna MIELEC Była poszukiwana dwoma listami gończymi. Zatrzymano ją

Była poszukiwana dwoma listami gończymi. Zatrzymano ją

0
Reklama

Mieleccy policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę poszukiwaną dwoma listami gończymi. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości przez 13 lat. Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu ustalili miejsce pobytu poszukiwanej i zatrzymali kobietę. 43-latka trafiła do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Sądy Rejonowe w Mielcu i w Kolbuszowej wydały listy gończe za 43-letnią kobietą, która w przeszłości mieszkała na terenie powiatu mieleckiego. Jego realizacją zajęli się policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W ubiegłym tygodniu kryminalni ustalili i zatrzymali poszukiwaną, kiedy przebywała u swojej rodziny w Mielcu.

Reklama

Kobieta była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości od 2009 roku. Zlekceważyła sądowy wyrok pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo i ukrywała się przebywając wraz z rodziną poza granicami kraju. Sądy wystawiły za kobietą listy gończe. Poszukiwana tuż po zatrzymaniu została przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo.

Reklama
Poprzedni artykułAutosan przejdzie pod Hutę Stalowa Wola
Następny artykułDoprowadził do zderzenia samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!