Strona główna ROPCZYCE Był poszukiwany za kradzież. Zatrzymano go

Był poszukiwany za kradzież. Zatrzymano go

0
Reklama

Kilka najbliższych miesięcy w zakładzie karnym, spędzi 27-latek, który został zatrzymany przez ropczyckich funkcjonariuszy podczas interwencji. Mieszkaniec województwa warmińsko – mazurskiego był poszukiwany za kradzież. Nakaz zatrzymania mężczyzny wydał Sąd Rejonowy w Kolbuszowej.

W piątek, po godz. 15, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie, że na terenie dworca PKP w Ropczycach przebywa mężczyzna, który „dziwnie” się zachowuje. Na miejscu policyjny patrol, zastał opisanego w zgłoszeniu mężczyznę, który miał trudności z komunikowaniem oraz utrzymaniem równowagi. Policjanci wyczuli od niego alkohol.

Reklama

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 27-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kolbuszowej celem odbycia łącznej kary 127 dni pozbawienia wolności.

Mieszkaniec województwa warmińsko – mazurskiego był poszukiwany za przestępstwo kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi, skąd trafił do zakładu karnego.

Poprzedni artykułUdało się zapobiec utracie oszczędności 80-latki
Następny artykułCarpathian Warriors XI. Gala przyciągnęła fanów sportów walki [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!