Strona główna RZESZÓW Bułgar sprzedawał podrobione ubrania. Został złapany na gorącym uczynku

Bułgar sprzedawał podrobione ubrania. Został złapany na gorącym uczynku

785
0

Policjanci ustalili mężczyznę, który w niedzielę na bazarze przy ul. Dworaka sprzedawał podrobioną odzież. Oferowane przez niego wyroby oznaczone były podrobionymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów. Cechowała je niska jakość i cena. Policjanci wyjaśniający sprawę zabezpieczyli podrobiona odzież. Przyjęli również pierwsze wnioski o ściganie od pełnomocników producentów.

W niedzielę, policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą rzeszowskiej komendy uzyskali informację o mężczyźnie sprzedającym na bazarze przy ul. Dworaka podrobioną odzież. Na miejscu funkcjonariusze zastali 29-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna sprzedawał podrobioną odzież znanych światowych marek.

Policjanci zabezpieczyli sprzedawane przez niego koszulki, łącznie 120 sztuk. Wyroby były oznaczone podrobionymi, zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie wyroby cechowały się niską jakością użytych do produkcji materiałów oraz niską jakością wykonania. Odpowiednio niska była również cena sprzedawanej odzieży.

Funkcjonariusze skontaktowali się z przedstawicielami pokrzywdzonych producentów, od których przyjęli pierwsze wnioski o ściganie oraz wszczęli postępowanie przygotowawcze. 29-latkowie grozi odpowiedzialność za obrót podrobionymi artykułami znanych światowych marek. Czyn zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here