Strona główna BRZOZÓW Brzozów: Pijany kierowca na widok radiowozu zaczął się cofać

Brzozów: Pijany kierowca na widok radiowozu zaczął się cofać

0

Policjanci z brzozowskiej drogówki, prowadzili kontrole drogowe w miejscowości Końskie, ukierunkowane przede wszystkim na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. 27-latek kierujący seatem nie dopuścił się tego wykroczenia, jednak na widok policyjnego radiowozu zatrzymał się i zaczął cofać. Okazało się, że był pijany. Teraz odpowie za to przed sądem.

Wczoraj patrol brzozowskiej drogówki prowadził wzmożone kontrole w miejscowości Końskie, ukierunkowane przede wszystkim na kierowców przekraczających prędkość.
Około godz. 14.30 uwagę mundurowych zwrócił kierowca seata toledo, który na widok policyjnego radiowozu zaczął nagle cofać, by zawrócić. Policjanci od razu zareagowali na podejrzane zachowanie kierowcy i pojechali za nim by go zatrzymać do kontroli drogowej. Kierowcą seata okazał się 27-letni mieszaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 27-latka.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i nie dopuścili go do dalszej jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Poprzedni artykułDziś równonoc wiosenna 2019. Zaczyna się wiosna
Następny artykułRzeszów: Atakuje ludzi, niszczy posesje, spaceruje po ulicach miasta… Dzik coraz bardziej dziki?