Strona główna BRZOZÓW Blizne: Zdarzenie z udziałem motocyklisty bez uprawnień

Blizne: Zdarzenie z udziałem motocyklisty bez uprawnień

0

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Bliznem, gdzie motocyklista zderzył się z kierującym oplem. Wskutek tego zderzenia 22-latek kierujący jednośladem doznał obrażeń i trafił do szpitala. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a jego jednoślad nie jest dopuszczony do ruchu i nie ma obowiązkowego ubezpieczenia OC.


W sobotę około godz. 15, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Bliznem, na drodze prowadzącej na zalew, doszło do zdarzenia drogowego. Na łuku drogi czołowo zderzył się tam kierowca samochodu osobowego z motocyklistą.
Wskutek zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierujący jednośladem 22-latek. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Jednak w toku dalszych czynności okazało się, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania motocyklami. Ponadto jego jednoślad nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.
Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonane czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
źr. KPP Brzozów

Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Dziś burze z gradem na Podkarpaciu
Następny artykułRzeszów: Burza przeszła nad regionem. Interweniowała straż