Strona główna BRZOZÓW Blizne, Brzozów: 6-latek wpadł wprost pod nadjeżdżający motocykl

Blizne, Brzozów: 6-latek wpadł wprost pod nadjeżdżający motocykl

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Bliznem. W zdarzeniu ucierpiało 6-letnie dziecko, które wbiegło na drogę wprost pod nadjeżdżający motocykl marki Honda. Chłopiec trafił do szpitala.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30 w Bliznem. Na wypadek najechał dzielnicowy pełniący służbę w tym rejonie. Funkcjonariusz zauważył na poboczu drogi leżące dziecko i mężczyznę, który udzielał mu pomocy. Był on ratownikiem medycznym, który przebywał na wolnym, a zarazem był naocznym świadkiem całego zajścia. Okazało się, że mężczyzna powiadomił już o wypadku pogotowie ratunkowe. Policjant natychmiast poinformował o wszystkim dyżurnego brzozowskiej komendy i przystąpił do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.
Po chwili na miejscu pojawiła się karetka pogłowia. Dojechał również policjant dochodzeniowo-śledczy i technik kryminalistyki. Policyjni eksperci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków oraz jego uczestników.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 6-letni chłopiec nagle wybiegł na jezdnie, wprost pod nadjeżdżający motocykl marki Honda. 21-latek kierujący jednośladem próbował uniknąć zderzenia i ominąć dziecko, jednak mu się to nie udało. Kierujący motocyklem mieszkaniec naszego powiatu, był trzeźwy. Dziecko karetą pogotowia zostało przetransportowane do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
źr. KPP Brzozów

Poprzedni artykułGIF wycofał ze sprzedaży znany lek uspokajający!
Następny artykułPrzemyśl: Oszuści znów atakują. Wyłudzają pieniądze od staruszków