Strona główna WIADOMOŚCI Bardzo trudne warunki drogowe. Aktualne utrudnienia w regionie

Bardzo trudne warunki drogowe. Aktualne utrudnienia w regionie

0

Intensywne opady śniegu powodują znaczne utrudnienia na drogach regionu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Dzisiaj w regionie panują bardzo trudne warunki drogowe. Intensywne opady śniegu spowodowały poranny paraliż na głównych trasach komunikacyjnych powiatu krośnieńskiego. W godzinach porannych zablokowane było rondo w Miejscu Piastowym, gdzie krzyżują się drogi krajowe nr 19 i 28, prowadzące do przejścia granicznego w Barwinku oraz w kierunku Sanoka. Samochody ciężarowe z trudem pokonywały wzniesienia w Rogach, Woli Komborskiej oraz Węglówce, w wyniku czego tworzyły się zatory.
https://dziejesienapodkarpaciu.pl/intensywne-opady-sniegu-w-regionie-sa-utrudnienia-w-ruchu/
Informujemy także o utrudnieniach:

  •  utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 992 relacji Jasło – Nowy Żmigród,
  •  utrudnienia na ulicy 17 Stycznia w Jaśle, samochód ciężarowy blokuje jeden pas ruchu,
  •  utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 993 w miejscowości Łysa Góra. Samochód ciężarowy blokuje jeden pas ruchu. Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.

Tuż po godz. 7 w miejscowości Wola Mała autobus na oblodzonej drodze zjechał na pobocze i uderzył w barierki. Aby uwolnić kierującego i dwóch pasażerów z zablokowanego pojazdu strażacy musieli wybić szybę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


 

Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie w Jaśle. Nie żyje 41-letni mężczyzna
Następny artykułPiękne zimowe wasze zdjęcia z regionu [fotografie od czytelników]