Ogólnymi potłuczeniami oraz uszkodzonymi pojazdami, skończyło się dzisiejsze zdarzenie drogowe w miejscowości Bachórzec. Poszkodowany 77-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego wraz z pasażerką po udzieleniu pomocy medycznej i badaniach opuścili szpital. Zdarzenie drogowego zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a sprawca 30-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego został ukarany mandatem karnym. Policjanci apelują o szczególną ostrożność. 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś po godz. 8, w miejscowości Bachórzec. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 30- letni kierujący autobusem uderzył w bok poprzedzającego go pojazdu, który skręcał w lewo. Osobowym nissanem kierował 77-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który podróżował wraz z pasażerką. W wyniku uderzenia nissan został zepchnięty do przydrożnego rowu. W autokarze jechało 24 dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący nissanem wraz z pasażerką trafili do szpitala, gdzie po przeprowadzeniu badań okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Funkcjonariusze 30-letniego sprawcę kolizji drogowej ukarali mandatem karnym.

Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

źr. KMP Przemyśl