Strona główna RZESZÓW Aż 11 kierowców straciło prawko w weekend. Jechali za szybko

Aż 11 kierowców straciło prawko w weekend. Jechali za szybko

0

W miniony weekend policjanci brzozowskiej drogówki zatrzymali 11 kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, który przez miejscowość Nozdrzec podróżował z prędkością 145 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu brzozowskiego aż 11 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Wszyscy jechali z prędkością powyżej 100 km/h.

Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, którego policyjny radar namierzył w niedzielę około godz. 15 w Nozdrzcu. 38-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, przez miejscowość, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 145 km/h.

11 zatrzymanych kierowców straciło swoje prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące. Ponadto za popełnione wykroczenie przekroczenia dozwolonej prędkości zostali ukarani mandatami, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że przekroczenie prędkości to jedna z głównych przyczyn poważnych zdarzeń drogowych. Nie narażajmy siebie i innych na niebezpieczeństwo. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wiąże się z utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

Poprzedni artykułBył poszukiwany. Wpadł, bo nie miał maseczki
Następny artykułPorozumienie przedstawiło kandydata na prezydenta Rzeszowa
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here