Strona główna MIELEC Awanturował się z nożem w ręku. Trafił do aresztu

Awanturował się z nożem w ręku. Trafił do aresztu

0
Reklama

W sobotę, po godz. 22 dyżurny mieleckiej jednostki odebrał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wbiegł do jednego z mieleckich punktów gastronomicznych, gdzie obrażał i groził pracownikom i właścicielowi lokalu, używając przy tym niebezpiecznych przedmiotów. Na miejsce niezwłocznie skierowano policyjne patrole. Kiedy funkcjonariusze dotarli pod wskazany adres, okazało się, że awanturnik został już obezwładniony przez klientów lokalu. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił mężczyźnie niezbędnej pomocy medycznej.

Napastnik został zatrzymany. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Mielca. Funkcjonariusze poddali go badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało, że był nietrzeźwy, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie prowadzonych czynności, mundurowi ustalili, że dwa dni wcześniej napastnik uszkodził szybę w tym lokalu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutów.

Reklama

Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Mielcu i zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na trzy miesiące.

Mieszkaniec Mielca odpowie za zniszczenie mienia oraz za groźby karalne. Za powyższe przewinienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!