Strona główna SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI Awanturował się w sklepie, usłyszał zarzuty

Awanturował się w sklepie, usłyszał zarzuty

0
Reklama

Zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz kierowania wobec nich gróźb karalnych usłyszał 47-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski. Pijany oraz agresywny mężczyzna kierował wulgarne słowa wobec policjantów ponadto groził im pozbawieniem życia. Teraz grozi mu odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwa nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Początkiem miesiąca, policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, zostali skierowani do jednego z sędziszowskich sklepów, gdzie miało dojść do awantury z udziałem dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn wychodzących ze sklepu, obaj odpowiadali rysopisowi podanemu w zgłoszeniu i szli w kierunku budynku pobliskiego komisariatu.

Reklama

Okazało się, że chcieli pilnie wyjaśnić zaistniałą w punkcie handlowym sytuację i postanowili przyjść na komisariat osobiście. Tam jednak nie doszło do wyjaśnienia sprawy, a do popełnienia przestępstwa. Jeden z mężczyzn zaczął wypowiadać słowa wulgarne pod adresem funkcjonariuszy, a następnie grozić im pozbawieniem życia, próbował też oddalić się z miejsca. 47-latek został zatrzymany.

Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. 47-latek usłyszał już zarzut znieważenia funkcjonariuszy podczas i w związku z pełnieniem przez nich czynności służbowych oraz kierowania wobec nich gróźb karalnych.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułNie ustąpiła pierwszeństwa, doszło do kolizji [foto]
Następny artykułSześć osób rannych w wypadku w Świlczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!