Strona główna BIESZCZADY Arłamów podsumował mijający sezon narciarski

Arłamów podsumował mijający sezon narciarski [foto]

0
Reklama

Wraz z pierwszymi zwiastunami wiosny zakończono w Arłamowie sezon narciarski 2022/2023. Mimo dość kapryśnej zimy ten sezon z pewnością należał do udanych. Stacja Narciarska Arłamów została otwarta już w grudniu, a na stoku nie brakowało okazji do dobrej zabawy i białego szaleństwa. Z zimy cieszyły się zwłaszcza dzieci, które spędzały tutaj ferie.

Stacja Narciarska Arłamów – trasy i warunki do jazdy na nartach

Hotel**** Arłamów posiada doskonale przygotowane 3 trasy narciarskie, wyciąg taśmowy dla dzieci i specjalną trasę saneczkarską. Malowniczo położony, nasłoneczniony stok narciarski znajduje się w odległości zaledwie 100 metrów od Hotelu. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi dobre warunki do uprawiania białego szaleństwa utrzymują się tu od połowy grudnia do połowy marca. Stacja Narciarska Arłamów wyposażona jest w system sztucznego dośnieżania, zaś stoki są oświetlone – jesteśmy więc przygotowani na każde warunki- podają właściciele obiektu.

Reklama

Wypożyczalna, serwis narciarski, nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Amatorzy szusowania po śniegu mogą korzystać z wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego. Na stoku funkcjonuje także licencjonowana szkoła narciarska, która na miejscu oferuje profesjonalne szkolenia. Lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie prowadzone są zarówno dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi – pod okiem najlepszych instruktorów – bardzo często właśnie tu rozpoczynają swoją przygodę z nartami!

Hotel posiada także własne lodowisko – przy dźwiękach muzyki każdy może tu spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach. Z atrakcji chętnie korzystają najmłodsi, dla których przygotowano specjalne pingwinki do nauki jazdy.

Sezon narciarski 2022/2023 rozpoczęliśmy w grudniu, a Stacja Narciarska Arłamów działa do połowy marca. Zakończony sezon możemy uznać za udany, choć z pewnością czujemy pewien niedosyt, że to już koniec zimowych atrakcji. Nasz stok narciarski w sezonie 2022/23 cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony Gości hotelowych, jak i przyjezdnych narciarzy, którzy z niecierpliwością czekali na pierwszy śnieg. Jak co roku nie brakowało dzieci, które miały wyjątkową frajdę z białej zimy i w czasie ferii zimowych bardzo chętnie korzystały z okazji do jazy na nartach- podają właściciele.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!