Strona główna PRZEMYŚL Apelacja ws. morderstwa ze Słonnego

Apelacja ws. morderstwa ze Słonnego

0
Reklama

W poniedziałek przed Sądem Apelacyjnym w Rzeszowie ruszył proces apelacyjny ws. dwójki młodych ludzi, oskarżonych o morderstwo w Słonnem.

Rok temu 20-latkowie Dżesika N. i Sebastian K. zostali skazani na karę 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem na 38-letnim Wojciechu P.

Reklama

Przypomnijmy, do tragicznego zdarzenia doszło w Słonnem w powiecie przemyskim. Mężczyzna miał zachowywać się niestosownie wobec dziewczyny, więc przyniosła siekierę, a jej chłopak Sebastian zadał 38-latkowi ciosy narzędziem. Ciało z aż 36 ranami wywieźli taczką do rowu przy drodze. W chwili morderstwa dziewczyna nagrała filmik telefonem. Po zabójstwie porzucili ciało owinięte w prześcieradło w rowie w pobliżu domu matki ofiary.

Sąd orzekł, że w chwili popełnienia czynu oboje byli poczytalni.

Na poniedziałkowej rozprawie pojawiła się oskarżona Dżesika N., która złożyła wniosek o doprowadzenie z Zakładu Karnego w Lublinie.

W poniedziałek rzeszowski sąd podtrzymał zasądzoną w pierwszej instancji karę. Wyrok jest prawomocny i stronom przysługuje tylko kasacja.

Reklama
Poprzedni artykułProboszcz oszukany. Stracił ponad 200 tys. złotych
Następny artykułUrzędniczka udostępniła bezprawnie dane osobowe detektywowi. Oboje aresztowani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj