Strona główna RZESZÓW Anna Skiba z ruchu Hołowni została nową rzeszowską radną. Zastąpiła Konrada Fijołka

Anna Skiba z ruchu Hołowni została nową rzeszowską radną. Zastąpiła Konrada Fijołka

0
Reklama

Anna Skiba ze stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni, została nową rzeszowską radną. We wtorek złożyła ślubowanie. W składzie rady zastąpi Konrada Fijołka, nowego prezydenta miasta.

Anna Skiba, liderka rzeszowskich struktur ruchu Szymona Hołowni, przyjęła mandat po Konradzie Fijołku, który zwyciężył w przedterminowych wyborach na prezydenta miasta Rzeszowa. Tuż przed sesją miasta złożyła ślubowanie.

Reklama

Nową radną przywitał gorąco nowo wybrany prezydent Konrad Fijołek, a także przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Andrzej Dec oraz pozostali radni zarówno z PiS, jak i PO i Rozwoju Rzeszowa.

Anna Skiba to była szefowa Nowoczesnej na Podkarpaciu. W październiku 2018 r. startowała w wyborach samorządowych do Rady Miasta Rzeszowa z list Rozwoju Rzeszowa. Jednak nie osiągnęła wyniku, który by w tamtym momencie zapewniał jej miejsce w radzie. Miesiąc później Skiba zrezygnowała z kierowania Nowoczesną. W 2019 roku dołączyła do partii Roberta Biedronia – Wiosny. Była wtedy podkarpacka „jedynką” w eurowyborach. Niestety także bez efektu.

Na tym jednak nie koniec zmian barw politycznych u tej osoby. Ostatnio Anna Skiba jest powiązana z Polska 2050 Szymona Hołowni. Odpowiada w niej za budowę struktur lokalnych w okręgu wyborczym 23 (rzeszowsko-tarnobrzeski).

Źródło: UM Rzeszów 

Reklama
Poprzedni artykułWiózł dzieci kompletnie pijany. Zatrzymali go inni kierowcy
Następny artykułKatechezy przedmałżeńskie tylko dla zaszczepionych. Warunkiem dowód szczepienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj