Były Główny Inspektor Sanitarny: Część osób po szczepionce może umrzeć

Szokujące słowa byłego Głównego Inspektora Sanitarnego w rozmowie z Edytą Górniak w programie stacji telewizyjnej Polsat News.

Podczas ponad 20 minutowej rozmowy na antenie stacji telewizyjnej dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat koronawirusa i szczepień. Marek Posobkiewicz jako były szef GIS zgodził się z Edytą Górniak, że m.in “odporność i zdrowie psychiczne są bardzo ważne”. Posobkiewicz uznał również że część osób po szczepionce może umrzeć, ale dodał od razu, że kiedyś umrą też niezaszczepieni. Niestety były szef GIS nie potrafił na wizji uargumentować, dlaczego szczepienia są ważne. Posobkiewicz zaprosił piosenkarkę na kawę by na spokojnie porozmawiać o szczepionkach.

WIDEO: Edyta Górniak i Marek Posobkiewicz w programie “Gość Wydarzeń”
Były Szef GIS o śmiertelności po szczepionce mówi od 19:20

Całą rozmowę możecie Państwo posłuchać tutaj. 

Nigeryjczyk studiujący w Rzeszowie wyłudzał pieniądze w sieci

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali 31-letniego Nigeryjczyka mieszkającego i studiującego w Polsce. Mężczyzna wspólnie i w porozumieniu z innymi dotychczas nieustalonymi osobami wyłudził co najmniej 78 tysięcy złotych od osób poznanych przez Internet, które wprowadzał w błąd co do swojej tożsamości i sytuacji życiowej. Cudzoziemiec usłyszał zarzuty oszustwa. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

(więcej…)