Strona główna NISKO Agresywna 28-latka z policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju

Agresywna 28-latka z policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju

0
Reklama

Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju zastosowano wobec mieszkanki powiatu niżańskiego, która przyłapana na kradzieży w sklepie, zaatakowała ochroniarza. Ponadto, w obecności innych osób, 28-latka groziła pracownikom sklepu.

W minioną sobotę, policjanci zostali skierowani na interwencję dotyczącą zatrzymania sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w Nisku. Ponadto zgłaszający poinformował, że został zaatakowany przez kobietę, która nie płacąc za zabrany z półki towar, przekroczyła linię kas.

Reklama

Funkcjonariusze,  którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali zgłaszającego ochroniarza oraz zatrzymaną przez niego złodziejkę. Mężczyzna powiedział mundurowym, że kiedy zauważył, jak kobieta przekracza linię kas z zabraną butelką alkoholu oraz kosmetykami, natychmiast za nią pobiegł. 28-latka w ogóle nie reagowała na polecenia ochroniarza i usiłowała wyjść ze sklepu z zabranym łupem. W pewnym momencie zaatakowała ochroniarza, zaczęła go kopać i uderzeń pięściami. Ponadto była wulgarna i groziła mężczyźnie oraz ekspedientce sklepu w obecności świadków.

Obecni na miejscu policjanci zatrzymali 28-latkę. Od kobiety wyczuwalny był alkohol, jednak nie poddała się ona badaniu na stan trzeźwości. Zabrany przez nią towar wrócił na sklepowe półki.

Wobec mieszkanki powiatu niżańskiego zastosowano dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadała przed sądem.

Reklama
Poprzedni artykułGroźny wypadek w Równem. 22-latek ciężko ranny [foto]
Następny artykułNiebezpieczny wypadek w Brzezinach [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!